Ochrana před podvody v katastru nemovitostí

Hlavní okno hlídače
  • Upozorní vás, bude-li někdo manipulovat s hlídanými nemovitostmi v katastru nemovitostí.
  • Můžete zadat až 20 libovolných nemovitostí (budov, bytů, pozemků) do hlídání.
  • Žádné poplatky za stažení a provoz. Funguje i bez registrace.
Požadavky: Windows XP SP3 až Windows 10, .NET Framework 3.5, připojení k internetu

Archiv novinek

23. 12. 2014 - Vánoční dárek - 20 nemovitostí

Hlídač katastru vám přeje klidné prožití Vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2015. Jako dárek navyšujeme počet nemovitostí, které můžete hlídat pomocí Hlídače katastru na 20. Samozřejmně zdarma :-)

12. 5. 2014 - Nová verze Hlídače katastru

K dispozici je nová verze Hlídače katastru (v 1.1). Ta oproti předchozí umožňuje hlídat parcely. Nově lze také zobrazit informace o nemovitosti z KN (vlastníka, omezení vlastnických práv, jiné zápisy a případná probíhající řízení) přímo v aplikaci. Aktualizace dále doplnila možnost požádat si o zapomenuté heslo a další drobné úpravy.

27. 3. 2014 - Připravili jsme pro Vás interaktivní mapu nemovitostí s neznámým vlastníkem. Zadejte příjmení svých rodičů, prarodičů a mapa Vám ukáže shodu. Přibližte si jí až na jednotlivé parcely, třeba i Vy najdete svůj milionový majetek!
Interaktivní mapa nemovitostí s neznámým vlastníkem

3. 2. 2014 - Hlídače katastru byl adaptován na novou verzi nahlížení do katastru, kterou Český úřad zeměměřičský a katastrální nasadil do provozu 1. února. Není nutný žádný zásah ze strany uživatelů, kteří mají Hlídač nainstalován, aplikace funguje dále. Omlouváme se za případná planá varování, která mohla v souvislosti s novou verzí nahlížení vzniknout. Bohužel na změny v nahlížení se není možné připravit.

Další novinky a jiné zajímavosti naleznete na našem Facebooku.